”Siguldas saldējums” iepriecina mazos novadniekus

Ziemassvētki ir brīnumu gaidīšanas, labestības un dāvināšanas laiks, tamdēļ „Siguldas saldējums” šajā nedēļā viesojās novada pirmsskolas izglītības iestādēs, lai iepriecinātu un pārsteigtu mazos novadniekus - saldējuma rūķi gan lielākiem, gan mazākiem novada bērnudārzniekiem kopumā uzdāvinājuši 1000 vaniļas, zemeņu, šokolādes un rupjmaizes kārtojuma saldējumu, par to pretī saņemot neizsakāmu prieku.

SIA „Siguldas saldējums” dāvātos saldējumus saņēma bērnudārzs „Ābelīte”, bērnudārzs „Ieviņa”, bērnudārzs „Pīlādzītis”, bērnudārzs „Saulīte”, „Kastanītis”, Allažu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa, Mores pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa un bērnudārza „Siguldas Valdorfa bērnudārzs” audzēkņi.

Siguldas saldējums ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots, lai vairotu prieku, iestātos par veselīgu uzturu un aktīvu dzīvesveidu. „Mūsu uzņēmuma moto ir „Ienes mājās smaidu!” Tāpēc esam priecīgi par sirsnīgo uzņemšanu katrā no pirmsskolas izglītības iestādēm un gandarīti, ka mums izdevās ienest smaidu mazo siguldiešu „otrajās mājās” – bērnudārzos,” piebilst SIA „Siguldas 

Avots: sigulda.lv

SALDĒJUMA TIRGOŠANAS SACENSĪBAS

Saldējuma tirgošanas sacensības

Vienā jaukā nedēļas nogalē, sadarbībā ar LNT Brokastīm, Siguldā notika saldējuma tirgošanas sacensības. Izvēlies savus favorītus un skaties video! Ja esi tikpat atraktīvs un izveicīgs tirgotājs, tad dod par sevi ziņu, un iespējams, ka mēs Tevi uzaicināsim savā komandā.

Posted by Siguldas saldējums on trešdiena, 2016. gada 24. Augusts

Vienā jaukā nedēļas nogalē, sadarbībā ar LNT Brokastīm, Siguldā notika saldējuma tirgošanas sacensības. Izvēlies savus favorītus un skaties video! Ja esi tikpat atraktīvs un izveicīgs tirgotājs, tad dod par sevi ziņu, un iespējams, ka mēs Tevi uzaicināsim savā komandā. 

 
 

Atsauksmes no portāla STILS Bez Tabu.

Ja vasara nenāk pie mums, mēs ejam pie vasaras un turpinam kāri ēst labāko vasaras gardumu -  saldējumu. Pēc rūpīgas izvērtēšanas, pilniem vēderiem un laimīgi nosalušām lūpām, pavisam droši varam teikt, ka viens no labākajiem saldējumiem Latvijā nāk no kaimiņpilsētas Siguldas.

Garšīgs! Kad Siguldas saldējums sola īstas garšas un smaržas -  ticiet! Jau pirmajā kumosā sajutīsi īstu pienu un krējumu, īstas zemenes, rabarberus, šokolādi, rupjmaizi un vaniļu. Neko citu. Roku darbs, autentiska garša, tikai dabīgas izejvielas un, ak, cik dzīvespriecīgs iepakojums! Ņam!

Personiska attieksme un gandrīz ģimeniska rūpība pret paveicamo darbu ir Latvijā ražoto produktu īstais trumpis. Mūsu, stilsbeztabu.lv, atbalsts ir jūsu rokās, malači!

Avots: stilsbeztabu.lv

 

 
 

Intervija ar Swedbank business network

Latvijas mazie pārtikas ražotāji strādā ne jau tādēļ, lai nopelnītu miljonus, bet gan ar misijas apziņu – lai popularizētu veselīgus vietējos produktus, – uzsver „Siguldas saldējums” dibinātājs Rinalds Ezeriņš. Tāds ir arī viņa saldējums – tapis no vietējā piena un krējuma un papildināts ar tepat augušo rabarberu, zemeņu un citām garšām. (Spiediet zemāk, lai lasītu pilno interviju.)

Tā mēs augam un attīstāmies.

Posted by Siguldas saldējums on otrdiena, 2016. gada 14. jūnijs